Doğum Paketi

Doğal doğumlarda doğumun başladığını hissettiğiniz anda bize bilgi vermenizi rica ediyoruz. Her doğum kendine hastır ve süresini tahmin edemeyiz. Süreçte sizin yanınızda olan kişiyle (eşiniz veya doulanız olabilir) iletişimde oluyoruz ve siz izin verdiğiniz sürece çekimlerimize devam ediyoruz. Doğumun saatine bağlı olarak aile çekimini aynı gün veya ertesi gün yapabiliyoruz.

Sezaryen doğumlarda siz hastane odasına yerleştikten sonra biz geliyoruz ve fotoğraf çekimine başlıyoruz. Bazı hastanelerde ameliyathane girişine izin verilmediği için öncesinde doktor ve hastanenizi bilgilendirmenizi, gerekli izinleri almanızı rica ediyoruz. Yine aynı gün veya sonraki gün aile çekimiyle sonlandırıyoruz.

Pakete dahil olan ürünler;

  • 24x32cm boyutunda size özel tasarlanan, bebeğinizin doğum bilgilerinden oluşan ve özel kutusunda yıllarca saklayacağınız bir fotokitap albüm.
  • Kullanılabilir durumda olan bütün fotoğraflarınız edit edildikten sonra yüksek çözünürlükte, yine özel tasarlanmıs USBde teslim edilir.
  • Bebeğinizin doğum bilgilerinin yer aldığı, doğum yaptığınız güne ait fotoğraflarla hazırlanan dijital kolaj poster.

Doğum Filmi

Uzun bir bekleyiş sonrasında bebeğinize kavuşmaya giden yolculuğu ve kavuştuğunuz o ilk anları bir film gibi size sunmak bizim için çok özel. Her doğumun kendine has hikayesi var. Ve o gün kayıt altına alınması gereken bir çok an ve duygu var. Bu anları yaklaşık 4-7 dk. uzunluğunda, bir müzik eşliğinde, özenle montaj yapıp size sunuyoruz.

Yenidoğan Paketi

Yenidoğan bebeğinizin ilk günlerini hatırlamak, o koşuşturma ve yorgunluk arasında hiç de kolay değildir. Özellikle bebeğinizin ilk 10 günü, elinizde bir kayıt yoksa hafızanızdan hemen uçar gider. Yenidoğan bebekler en güzel pozlarını 5 ile 10 gün arasında verir. Çünkü anne karnındaki davranışları büyük ölçüde devam eder. Genellikle uyurlar, çok esnektirler ve henüz bebek sivilceleri oluşmamıştır. Ne büyük şans ki bebeğinizin natural pozisyonları, benim de pozlamayi en sevdiğim pozisyonlardır. Bebeğinizin vereceği o muhteşem pozları kayıt altına almaya hazır hissettiğiniz en kısa zamanda, bu 1-6 hafta arasında olabilir, bizimle irtibata geçip, varsa özel isteklerinizi ve çekim için uygun olduğunuz zamanı paylaşabilirsiniz.

Bebeğiniz için kullandığımız kostüm ve aksesuarları biz temin ediyoruz. Alışverişlerimizi yurtdışında belirlediğimiz bir kaç ülkeden yapıyoruz. Bunun nedeni de kullanılan materyallerin kaliteli oluşu ve kostümlerin tam olarak yenidoğan ölçüsünde olması. Çekimi yapan ekibin ve çekimlerde kullanılan ürünlerin hijyenine özen gösterilir. Anne-baba dahil bebekle iletişimde olan kişilerin yüzük, bileklik, saat gibi aksesuarlarını çıkarmaları gerekir.

Türkiye’de, yenidoğan bebeklerin evden çıkarılmak istenmemesi durumu çok yaygın olduğu için talep olursa bebeğin bulunduğu ortamda da çekim yapabiliyoruz. Bebeği, evin en çok ışık alan odasında, hazırladığımız stüdyo ortamında, oda sıcaklığına da özen göstererek fotoğraflıyoruz.

Çekimlerde önceliğimiz bebeğin ihtiyaçlarıdır. Çekime başlamadan önce emzirilmeli, bezi değiştirilmeli ve kolay çıkarabileceğimiz bir kıyafet giydirilmeli veya sadece battaniyesine sarıp, beklenmelidir. Ortalama çekim süresi 2-3 saattir.

Klasik Albüm

*gerçek deri

Fotokitap Albüm

*kutusu ile birlikte

Kart USB

Kanvas Tablo

*galeri baskı kalitesinde